choose your color

AYT Kurs Programı

blog image

AYT Kurs Programı

Üniversite hazırlık kursu Yozgat AYT ve TYT hazırlık kursu olarak hizmet veren Güneş Eğitim kursları mezunlar için tam gün eğitim verilmektedir. AYT ve TYT hazırlık kursu nda hafta içi 5 gün 7 şer saat ders yapılmaktadır. AYT ve TYT hazırlık kursu sabah 09:30da başlar. AYT ve TYT hazırlık kursu boyunca 4 saat derste konu anlatımı yapılır. Sonra 1 saat öğle arası olut. Sonrasında 3 saat daha ders hocası ile konu pekiştirmek için soru çözümleri yapılır. Her hafta işlenen konularla ilgili ders başına 4 soru olmak üzere 28 soruluk hafta değerlendirme sınavı yapılarak anlaşılmayan konu tespit edilir ve etütlerle, ödevlerle desteklenip takip edilir. Yozgat AYT ve TYT hazırlık kursu olarak 10 yıldır hizmet veren kurumumuz hafta bilgi taraması uygulaması ile öncüdür. AYT ve TYT hazırlık kursumuz 10 kişilik sınıflarda kalabalıklarda kaybolmadan öğretmeniyle bire bir ders yapabilen,kendi öğretmenine soru sorabilen bir sistem uygulamakta olup başarımızı bu şekilde devam ettirmekteyiz.

Yozgat  AYT ve TYT hazırlık kursu olarak, bu konuda iddialı olup tecrübeli kadrolarımızla nitelikli hizmet vermekteyiz, butik dersane olacak şekilde az öğrenciye hizmet veren kurumumuzda gözden kaçmaz ve size olan ilgi- ilgilenme azalmadan yıl sonuna kadar devam eder. Bu ayrıcalıkları yaşamak isteyen öğrencilerimizi kurumumuza bekleriz…

OSYM’nin bildirdiğine göre, TYT’ye girmek zorunlu: YKS’nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) tüm adaylar için zorunlu olacak. Adaylar, isterlerse YKS’nin ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testleri’ne (AYT) ve YKS’nin üçüncü oturumu olan Yabancı Dil Testi’ne (YDT) girmek için başvuru yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir